Hakkımızda


Günümüzde liman işletmeciliği ve kara operasyonları alanlarında uzmanlaşmış bir lojistik firması olarak sektörünün lideri konumunda faaliyetlerini sürdüren Özüaydın A.Ş.’nin temelleri 1982 yılına dayanmaktadır.

Özüaydın Vinç ve Liman İşletmeciliği 1982 yılında sektöre adımını atarken yerel ölçekte taşımacılık faaliyetleri yürütmekteydi. Bu faaliyetlerdeki başarısı, Özüaydın’ı lider konuma taşımış ve Bursa sınırlarını aşan bir başarıyı beraberinde getirmiştir.

Sanayimizde Lojistik Sektörüne duyulan ihtiyacın da artmasıyla birlikte, Özüaydın Vinç daha büyük atılımlar yapabilmek adına vizyon değişikliğine gitmiş, elde ettiği tecrübesini gelişmekte olan ülke ekonomisine lojistik faaliyetlerinde de daha fazla katkı sağlayacak alanlara yönlendirmiştir. Bu yenilenme ve atılım hamlesi çerçevesinde unvanını da değiştirerek; Özüaydın Vinç ve Liman İşletmeciliği olarak yoluna devam etme kararı almıştır.

Misyonumuz; Müşterilerimize entegre hizmetler sunarak, onlar adına yüklendiğimiz işlerle katma değer yaratmak.

Tecrübenin verdiği güven ve sürekli gelişen kalite anlayışı, deneyimli personeli, geniş makine parkı ve yüksek standartlı hizmet anlayışı ile liman operasyonları, vinç işletmeciliği, ağır nakliyat, proje taşımacılığı alanlarında Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Özüaydın Vinç ve Liman İşletmeciliği, 1982 yılından itibaren merkezi Bursa’da olmak üzere, Gemlik, Bandırma, Gebze ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmektedir. 2012 Yılından itibaren de Afrika pazarına girerek Türkiye'de yürütmekte olduğu faaliyetleri Afrika pazarına da taşımıştır.

Temel Değerlerimiz

Verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetinin sağlanması ve sürekliliği için tüm çalışanlarımız üzerlerine düşen görevi yerine getirir. Hizmet kalitemizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak iyileştirmek, taleplere kısa sürede dönmek, tam ve doğru cevapları vermek, sıfır risk ve hata ile operasyonlarımızı tamamlamak şirketimizin en temel değerleridir.

Özüaydın A.Ş.